TECHNICPARTNERS jest firmą rodzinną, której działalność oparta jest na ponad 25 letniej historii.Początki firmy sięgają lat '80 ubiegłego wieku, kiedy właściciele firmy postanowili połączyć wiedzę i doświadczenie firm zagranicznych z polskim zapotrzebowaniem na innowacje techniczne i technologiczne.

Ścisła współpraca z zagranicznymi partnerami przyniosła efekty w postaci wdrożenia urządzeń w istniejące u klientów linie procesowe, uruchomienia nowych, kompletnych instalacji produkcyjnych, wyposażenia laboratoriów i działów wdrożeniowych we wszystkich gałęziach przemysłu: chemii, kosmetyki, farmacji i spożywki.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia w zakresie techniki procesowej oraz technologii produkcji, możemy odpowiedzieć na najbardziej wymagające potrzeby klientów i dopasować odpowiednie urządzenia i linie procesowe do przedstawionych potrzeb.

 

 

Firma TECHNICPARTNERS od roku 2006 stała się wyłącznym przedstawicielem firmy ystral gmbh na terenie Polski, a dzięki ciągłemu rozwojowi już w roku 2014 powierzono nam również wyłączne przedstawicielstwo na terenie Czech i Słowacji.